Skip to content
Home Agenda - Fameus cursus herstellen doe je zelf Cursus: ‘Herstellen doe je Zelf’ – Locatie Tilburg – Donderdag 13 augustus 2026

Cursus: ‘Herstellen doe je Zelf’ – Locatie Tilburg – Donderdag 13 augustus 2026

Herstellen doe je zelf, maar zeker niet alleen. In deze cursus werk je in een veilige omgeving actief aan je herstel. Verken mogelijkheden en beperkingen, wissel ervaringen uit, pak de regie, ga uitdagingen aan en leer van elkaars proces. Je krijgt meer inzicht in mogelijkheden om de volgende stap te zetten in je herstel.

  • Inhoud: je krijgt informatie over de betekenis van herstel, leert meer over keuzes maken, doelen stellen, participatie, rollen, waarden, geven en ontvangen van steun, empowerment en assertiviteit. Ook worden er ervaringen uitgewisseld en oefen je vaardigheden die je helpen bij je herstel en vervolgstappen.
  • Doel: je krijgt inzicht in je eigen herstelproces. Je leert van je groepsgenoten en ontdekt wat jullie (ver)bindt.
  • Vereiste voorkennis: geen
  • Zelfstudie: soms krijg je de opdracht om thuis over een onderwerp na te denken. Aan het einde van de cursus presenteer je, op een manier die jou past, een creatieve uiting rondom een thema.
  • Trainer: een door FAMEUS gecertificeerde trainer geeft de cursus. De trainer heeft zelf ervaring met ontwrichtende situaties. Mogelijk is er ook een ondersteuner of co-trainer aanwezig.

Onderwerpen die aan bod komen:

  •       Wat is herstel en welke invloed heb ik hierop?
  •       Hoe accepteer ik mijn situatie?
  •       Hoe ga ik om met de buitenwereld en de realiteit?
  •       Wat zie ik als zinvolle dagbesteding?
  •       Welke steun heb ik nodig? Hoe kan ik steun geven?
  •       Welke keuzes kan ik maken voor nu en later?
  •       Welke verandering wil ik? En hoe zet ik de eerste stap richting verandering?

Praktische informatie

  • Duur: twaalf lessen van twee uur. De bijeenkomst is wekelijks en er is een pauze.
  • Data: Donderdag 13, 20, 27 augustus, 3, 10, 17, 24 september, 1, 8, 22, 29 oktober, 5 november.
  • Tijd: 10.00 12.00 uur.
  • Locatie: FAMEUS Tilburg, (Mendelssohnstraat 21, 5011 PA Tilburg )
  • Aantal deelnemers: minimaal 6 en maximaal 10.
  • Kosten: zowel de module als de cursusmap is kosteloos als je uit ons werkgebied komt.
  • Certificaat: je krijgt na afloop een certificaat. Daarvoor mag je maximaal twee bijeenkomsten missen.
  • Aanwezigheid: we zien je het liefst bij alle lessen, maar soms is het niet mogelijk om bij alle lessen aanwezig te zijn. We bieden onze cursisten graag een veilige plek en fijne sfeer binnen de groep. Het is daarom belangrijk dat je de eerste twee lessen aanwezig bent.

Contact:

Heb je vragen over deze workshop? Stuur dan een mailtje naar fameus@ggzbreburg.nl of bel naar 06 30204767.

Is een activiteit vol en kun je niet meer inschrijven? Geen probleem! Je kunt je aanmelden voor de reservelijst van die activiteit.

Hoe doe je dat?

  • Stuur een e-mail naar fameus@ggzbreburg.nl 
  • Vermeld op welk telefoonnummer je het beste bereikbaar bent en eventueel wanneer.
  • Vermeld in je bericht de titel en datum van de activiteit.

 Wat gebeurt er daarna?

  • Komt er een plek vrij (tot uiterlijk één dag voor de activiteit)? Dan nemen wij contact met je op via e-mail of telefoon.
  • Jij beslist vervolgens zelf of je nog wilt deelnemen.

Inschrijven

Form/ticket icon icon
Herstellen doe je zelf - Locatie tilburg-13-08-2026
Gratis

1 Ticket geselecteerd.

Het "Herstellen doe je zelf - Locatie tilburg-13-08-2026" ticket is uitverkocht. Je kunt een ander ticket of een andere datum proberen.
Totaal: 1

Datum

13 aug 2026

Tijd

10:00 - 12:00

Labels

alles,
herstel

Locatie

Locatie Tilburg
Aanmelden
QR code
Back To Top