Skip to content

Week van de Mentale Gezondheid bij FAMEUS

Van 1 tot en met 6 juni 2026 is het de Week van de Mentale Gezondheid. In deze week is er extra aandacht voor mentale gezondheid, ontmoeting en verbinding.

Bij FAMEUS organiseren we die week verschillende laagdrempelige activiteiten. De activiteiten zijn grotendeels kosteloos en je kunt op een ontspannen manier meedoen. Denk aan een moment om je week te bespreken, een activiteit om meer uit je hoofd en in je lijf te komen, een muziekuurtje, een wandeling en samen koken en eten.

Verbinding met anderen kan een groot verschil maken voor hoe je je voelt. Soms helpt het al om even de deur uit te gaan, een kop koffie te drinken, samen iets te doen of een gesprek te voeren.


Activiteiten tijdens deze week op de Pastoor van Spaandonkstraat 31 in Breda

Maandag
  • Bespreek je week – 13:30 – 15:30
  • Van je hoofd naar je lijf – 15:00 – 15:30
  • Samen koken, samen eten – 15:00 – 17:30 (Aanmelden kan tot 15:00m daarna samen boodschappen doen en koken. We eten om 17:30)
Dinsdag
  • Muziekuurtje – 14:00 – 15:00
Donderdag
  • Wandeling – 14:00

Naast deze extra activiteiten tijdens de Week van de Mentale Gezondheid is FAMEUS er ook de rest van het jaar. We zijn geopend voor ontmoeting, contact en verbinding bij de Aanloop. Ook bieden we op verschillende dagen activiteiten, workshops en trainingen aan in het Leslokaal.

Wil je meer weten? neem dan contact met ons op via: 06-12 26 31 38 of fameus@ggzbreburg.nl.

FAMEUS
Pastoor van Spaandonkstraat 31
Breda

 

Back To Top